^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

INFORMACJA

 

Od dnia 15.10.2017 roku wszystkie nowe informacje pojawiają sie na nowej stronie 
pod tymczasowym adresem: https://sp5swidnik.edupage.org/ 

Wszystkie nowości znajdziecie także na FACEBOOK!  sp5swidnik

Odyseja Umysłu

3-go czerwca 2015 r. Uczniowie klasy 1e SP5 uczestniczyli w kolejnych zajęciach programu edukacyjnego Odyseja Umysłu. Tym razem drużyna miała przygotować i zaprezentować oryginalne przedstawienie opowiadające o badaniu i poznawaniu morskich głębin. Przedstawienie miało dotyczyć podwodnej wyprawy, na którą wyruszą dwie postacie Oceanicznych odkrywców. Podczas wyprawy załoga napotka trzy różne rodzaje morskich stworzeń oraz pewnego Zabawnego Kapitana.  Podczas wyprawy będzie miało miejsce  niepoważne odkrycie, które z jakichś przyczyn trzeba będzie pomóc utrzymać w tajemnicy. Ponadto zespół wymyśli i wplecie w spektakl własne wyjaśnienie zjawiska fal na oceanie.
Nacisk twórczy powinien zostać położony na przedstawienie, na postacie Oceanicznych Odkrywców, na wyjaśnienie, skąd się biorą morskie fale na oceanie oraz jakieś niepoważne odkrycie.
Zwykle drużyna pracuje przez kilka miesięcy pod opieką trenera, jednak na potrzeby programu „Szkoła z Klasą” Odyseusze ograniczyli scenariusz lekcji do najważniejszych treści.
Głównym zadaniem Odyseuszy było: nauczanie pracy w zespole, inspirowanie kreatywności, przełamywanie fiksacji funkcjonalnej, zachęcanie do dzielenia się dziwacznymi pomysłami, przeprowadzanie burzy mózgów.

 

 

Licznik odwiedzin

891484
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W minionym tygodniu
W tym miesiącu
W minionym miesiącu
Wszystkie wizyty razem
314
454
1212
887257
9156
8577
891484

Your IP: 100.24.209.47
Server Time: 2019-08-21 13:52:48
Copyright © 2014 Gimnazjum nr 3 Świdnik