^Powrót na górę
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

INFORMACJA

 

Od dnia 15.10.2017 roku wszystkie nowe informacje pojawiają sie na nowej stronie 
pod tymczasowym adresem: https://sp5swidnik.edupage.org/ 

Wszystkie nowości znajdziecie także na FACEBOOK!  sp5swidnik

Teatr w naszym gimnazjum

Serdecznie dziękujemy członkom zespołu: Emilii Kozickiej, Izabeli Banach, Alicji Kukiełce, Jakubowi Tarkowskiemu, Maciejowi Piaseckiemu, Kacprowi Rymarzowi i Mateuszowi Wszelakiemu.

Drugą grupą teatralną „Na skrzydłach” w tym roku szklonym byli uczniowie klas pierwszych. Zadebiutowali w XII Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych „Żyć Pełnią”, prezentując spektakl o uzależnieniu od komputera i gier komputerowych pt. „Gry rodzinne” według autorskiego scenariusza Alicji Czerniak i Michała Mazuryka. Sukcesem okazały się występy w „Dniu Integracji” w Łęcznej  oraz  w czasie debaty społecznej na temat cyberprzemocy w kinie LOT. Uczniowie uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach teatralnych i zajęciach teatralnych w szkole. Na uznanie zasługują  młodzi artyści z klasy Ia  - Adrianna Pachuta, Patrycja Galant i Michał Kubiak, z klasy Ib - Natalia Szutko oraz z klasy Ie - Natalia Łagód, Michał Zuch, Michał Mazuryk i  grający główną rolę Karol Skwarczyński. Gratulujemy odwagi, zaangażowania nie tylko artystycznego oraz poświęcenia wolnego czasu na liczne próby i ćwiczenia. Opiekunami zespołu są polonistki Danuta Jabłońska i Elżbieta Kulczyńska.

Licznik odwiedzin

891444
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W minionym tygodniu
W tym miesiącu
W minionym miesiącu
Wszystkie wizyty razem
274
454
1172
887257
9116
8577
891444

Your IP: 100.24.209.47
Server Time: 2019-08-21 13:21:20
Copyright © 2014 Gimnazjum nr 3 Świdnik